Kojení je nepříjemné a bolestivé. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
11. čer 2021

Zdravím,

mám sedmiměsíční mimčo a kojení mi začalo být strašně nepříjemné. Po chvíli, co pije, mne začne strašně pálit, mimčo se v tu chvíli samo pustí a začne se vztekat. Bolí mě i přísátí, takže pak jsem při kojení napjatá, protože mě to bolí.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

pálí, svědí a řeže i mezi kojením? Mohlo by jít o kvasinkovou infekci. Pokud ano, pomůže Canesten, Citrovital apod. Zaléčit cca týden, mazat častěji, menší vrstva. Před kojením omýt.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová